Talířový podmítač Dal-Bo MaxiDisc Exclusive 600

Jedná se o předváděcí stroj, který má odpracováno cca 3.000ha. Poskytnutá záruka - 12 měsíců od dodání. Možnost splátkového prodeje.

Stroj je plně vybaven - hydraulické nastavení úhlu talířů (mechanicky přednastavitelný úhel přední a zadní řady), odpružení jednotlivých talířů i celých pracovních sekcí, hydraulicky stavitelný smyk CRACKERBOARD, dvojitý "T"-válec, hydraulicky nastavitelná pracovní hloubka, elektro-magnetický rozvaděč (postačí 1 dvojčinný hydr. okruh), 4x opěrné vodící pneu, krajové talíře, omezovače přehozu, flotační pneu, vzduchové brzdy.

Stroj je určen pro efektivní a rychlou podmítku (5-15cm), zaorání rostlinných zbytků a zeleného hnojení, popř. i k předseťové přípravě středně těžkých až těžkých půd. Zpracovaný povrch je naprosto rovný a dostatečně zpětně utužený. Díky dvěma řadám talířů o průměru 560mm je celý půdní profil rovnoměrně seříznutý a stroj si zachovává i dostatečnou průchodnost. Smyková a drtící lišta perfektně rozdrobí zbylé hroudy a urovná pozemek. Zadní dvojité válce garantují perfektní zpětné utužení bez rizika ucpávání i v případě vlhké půdy, popř. při použití stroje k zapravení hnoje, zeleného hnojení, … Pracovní záběr stroje je 6,0m.

Doporučený tažný prostředek - od 160k.

Cena: 690.000,- Kč bez DPH(původní cena 1.690.000,- Kč )

P1090344
  • P1090347

Co můžeme nabídnout navíc